Description
| Barrel Length | 3.5 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 8 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Camo |
| Manufacturer Part Number | 916 WC |
| Model | C-9 9mm |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 752334010025 |
$209.99
HI-POINT
WOODLAND CAMO DIPPED COMPACT PISTOL
•Woodland camo dipped slide & grip frame
•Semi-auto
•High-impact polymer grip frame w/durable easy-grip finish
•Last round lock open
•Quick on-off thumb safety
•Operations safety sheet
• P rated
•3-dot fully-adjustable rear sight
•Includes trigger lock & extra rear peep sight
•OAL: 6.75″
•Lifetime warranty
•100% American-made
| Barrel Length | 3.5 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 8 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Camo |
| Manufacturer Part Number | 916 WC |
| Model | C-9 9mm |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 752334010025 |
Reviews
There are no reviews yet.