Description
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Manufacturer Part Number | 39.723.2K |
| Model | M9 A1 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 688218663714 |
$502.99
Steyr Arms M9-A1 Semi-automatic 9MM 4″ Polymer MBl 17Rd 2 Mags Fixed Sights 39.723.2K
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Manufacturer Part Number | 39.723.2K |
| Model | M9 A1 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 688218663714 |
Reviews
There are no reviews yet.