Description
| Barrel Length | 6.3 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Manufacturer Part Number | 440.071 |
| Model | AK-9 9mm 6.3 inch 10 rd |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 8053670717893 |
$576.99
Charles Daly by Chiappa harnesses the fun and functionality of the legendary AK rifle in the form of an easy to shoot AK-9 pistol. It is made from steel with exceptional fit and finish, and has an A2 front sight and optics rail mount. Included are two 10-round magazines.
| Barrel Length | 6.3 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 10 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Manufacturer Part Number | 440.071 |
| Model | AK-9 9mm 6.3 inch 10 rd |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 8053670717893 |
Reviews
There are no reviews yet.