Description
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 14 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Dark Earth |
| Manufacturer Part Number | 9C1G2-FAT |
| Model | 9C1 G2 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 000000000000 |
$497.99
| Caliber | 9mm Luger |
| Model | 9C1 G2 |
| Series | FAT |
| Type | Pistol |
| Frame Finish | Dark Earth |
| Action | Single |
| Slide Description | Black Carbon Steel |
| Capacity | 14 1 |
| Barrel Length | 4″ |
| Barrel Type | Stainless Steel |
| Case Type | Hard |
| Frame Material | Polymer |
| Grips | Dark Earth Polymer Grip/Frame |
| Primary Scan Code | FMK |
| Safety | Loaded Chamber Indicator |
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 14 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Dark Earth |
| Manufacturer Part Number | 9C1G2-FAT |
| Model | 9C1 G2 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 000000000000 |
Reviews
There are no reviews yet.