Description
| Action Type | Semi-automatic |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 7 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Frame Per Material | Steel |
| Manufacturer Part Number | K9094N |
| Model | K9 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 602686043090 |
$947.99
| Caliber | 9mm Luger |
| Model | K9 |
| Series | 9mm |
| Type | Pistol |
| Frame Finish | Black |
| Action | Double |
| Slide Description | Black Stainless Steel |
| Capacity | 7 1 |
| Barrel Length | 3.5″ |
| Barrel Type | Polygonal Rifled |
| Frame Material | Stainless Steel |
| Grips | Black Wraparound Rubber |
| Weight | 25 oz |
| Action Type | Semi-automatic |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 7 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black |
| Frame Per Material | Steel |
| Manufacturer Part Number | K9094N |
| Model | K9 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 602686043090 |
Reviews
There are no reviews yet.