Description
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black / OD Green |
| Manufacturer Part Number | 39.725.2K |
| Model | M9-A1 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 688218748923 |
$607.99
The Steyr Arms M-A1 is a striker-fired pistol. This mid-sized semi automatic double action handgun is chambered in the always popular 9mm Luger. The M-A1 features a 4″ barrel and is great for all purpose self defense.
Specifications:
| Barrel Length | 4 |
|---|---|
| Caliber | 9mm |
| Capacity | 17 |
| Condition | New in Box |
| Finish Per Color | Black / OD Green |
| Manufacturer Part Number | 39.725.2K |
| Model | M9-A1 |
| Type | Semi Auto Handguns |
| UPC | 688218748923 |
Reviews
There are no reviews yet.